Ledelse og ansatte

Rektor:

Wold, Terje terje.wold@ude.oslo.kommune.no 


Assisterende rektor:
 

Almlid, Heidi B. heidi.almlid@ude.oslo.kommune.no 


Assisterende rektor / avdelingsleder 3ST:
Røseth, Tonje tonje.roseth@ude.oslo.kommune.no 

 

Avdelingsledere:

Aaserud, Karen J. (HO) karen.aaserud@ude.oslo.kommune.no

Muren, Hallgeir (BA og TIP) hallgeir.muren@ude.oslo.kommune.no 

Smedsvik, Merete (3PÅK) merete.smedsvik@oslo.kommune.no

Thorenfeldt, Emse A. (1 ST) emse.alexandra.thorenfeldt@ude.oslo.kommune.no

Engeness, Irina (2ST) irina.engeness@ude.oslo.kommune.no

 

Kontor:

Behrens, Laila S. (Konsulent) laila.behrens@ude.oslo.kommune.no

Brendløkken, Terje F. (Økonomi) terje.brendlokken@ude.oslo.kommune.no

Eriksen, Astrid Sunde (Kontorleder og økonomiansvarlig) astrid.sunde.eriksen@ude.oslo.kommune.no

Sørensen, Gun (Fagkonsulent) gun.sorensen@ude.oslo.kommune.no

Lene Tekia (Konsulent) lene.tekia@ude.oslo.kommune.no

Noreen, Nazia (Konsulent) nazia.noreen@ude.oslo.kommune.no

 

Rådgivere:

Fredly, Synnøve I. (2ST og 3ST, karriereveileder 3PÅK) synnove.fredly@ude.oslo.kommune.no 

Kruse, Thomas (Vg1 BA og TIP, Vg2 BYT, KEM og KTK, og sosialpedagogisk rådgiver 3PÅK) thomas.kruse@ude.oslo.kommune.no 

Skilbrei, Anne-Christin (Vg1 HO, Vg2 HEA og HUK) anne.christin.skilbrei@ude.oslo.kommune.no 

 

Spesialpedagogikk:

Fornæs, Nina Bygdevoll ninabf0804@osloskolen.no

Kruse, Thomas thomas.kruse@ude.oslo.kommune.no

 

 

IKT:

Trieu, Vinh H. (IKT-driftsansvarlig)  vinh.trieu@osloskolen.no


 

Miljøavdeling: 

Maroni, Øyvind oyvind.maroni@osloskolen.no

Sjøblom, Leif leif.sjoblom@osloskolen.no

Lajord-Stilén, Hanna 

 

NAV-veildere: 

Endahl, Lillian lillian.endahl@bsr.oslo.kommune.no 

Ingebretsen, Nina nina.ingebretsen@bsr.oslo.kommune.no

 

Helsetjenesten:

Aaserudseter, Kristin (Psykolog) kristin.aaserudseter@brs.oslo.kommune.no

Arthur, Siv (Helsesøster) siv.arthur@bsr.oslo.kommune.no 

Wang, Lise Janne (Helsesøster) lise.wang@bsr.oslo.kommune.no

 

Driftsavdeling: 

Nadesan, Vikknesh (Driftsleder) vikknesh.nadesan@osloskolen.no

Vestrom, Morten (vaktmester) morten.vestrom@osloskolen.no

 

Bibliotek:  

Faour, Mona mona.faour@osloskolen.no

 

Renholdere: 

Almukhtar, Agnieszka agnieszka.almukhtar@sinsen.oslovo.no 

Pettersen, Frøydis (Renholdsleder) froydis.pettersen@osloskolen.no

Skaret, Fabiola fabiola.skaret@osloskolen.no

Teklessellasie, Makda makda.teklessellasie@osloskolen.no

Trakic, Mensun mensun.trakic@osloskolen.no

Vasqaez, Marlit marlit.vasqaez@osloskolen.no

 

Undervisningspersonale:

Du finner alle lærere under "øvrige ansatte" hvis du søker på navnet 

 

Kontaktlærere:

Vg1 YF:

 

1BA1 Olsen, Øystein oystein.olsen@osloskolen.no

1BA2 Larsen, Roy Louis roy.larsen@osloskolen.no

1BA3 Hasanova, Rita rita0902@osloskolen.no

1BA5 Harlem, Ole Morten olemh1212@osloskolen.no

1BA5 Bjelde, Erik erik.bjelde@osloskolen.no

1HO1 Bech, Bodil bodil.bech@osloskolen.no

1HO2 Sagen, May-Liv may.sagen@osloskolen.no

1HO3 Thunheim,Tone Britt tone.thunheim@osloskolen.no

1H04 Nilsen, Berit berit.nilsen@osloskolen.no

1TP1 Våler, Kjell kjell.valer@osloskolen.no

1TP2 Muren, Asle asle.muren@osloskolen.no
 

 

Vg2 YF:

 

2HEA1 De Vito, Monica monica.vito@osloskolen.no

2HEA2 Lynch, Lene lelya004@osloskolen.no

2HUK1 Haugerud, Marianne marianne.haugerud@osloskolen.no

2KTK1 Gilberg, Arnfinn arnfinn.gilberg@osloskolen.no

2KEM1 Herttua, Toimi Arild toimi.herttua@osloskolen.no

2BYT1 Drange, Roger roger0602@osloskolen.no

2 OFT Danielsen,Jørn jorn.danielsen@osloskolen.no

 

 

Vg3 YF:

 

3HUK1 Kristin FInnøy kristf0703@osloskolen.no

 

 

Vg1 ST: 

 

1ST1 Jonsrud, Stine stine.jonsrud@osloskolen.no

1ST1 Berglund, Camilla Neerland cabea011@osloskolen.no

1ST2 Leland, Frida frida.leland@osloskolen.no

1ST2 Hjulstad, Rita rihja002@osloskolen.no

1ST3 Lunde, Geir geir.lunde@osloskolen.no

1ST3 Kiil, Anita ankia013@osloskolen.no

1ST4 Stemsrud, Oda oda.stemsrud@osloskolen.no

1ST4 Gjølberg, Eirik Naalsund eigja003@osloskolen.no

 

 

Vg2 ST:

 

2ST1 Høysæter, Cecilie cecilie.hoysater@osloskolen.no 

2ST2 Blomvågnes, Sarah Breidvik sarah1202@osloskolen.no

2ST3 Gangstø. Venke Astrid vegaa002@osloskolen.no

2ST4 Sørland, Even Torper even.torper@osloskolen.no

2STL (London) Engeness, Irina irina.engeness@ude.oslo.kommune.no 

 

 

Vg3 ST:

 

3ST2 Auke, Martin martin.auke@osloskolen.no

3ST4 Demmo, Ellen ellen.demmo@osloskolen.no

3ST3 Breiby, Lars lars.breiby@osloskolen.no

3ST1 Olausen, Karl-Erik karl.olausen@oslokolen.no

 

 

3PÅK: 

 

3PÅK1 Stenstrøm, Anne Gunn Kvello annegs0301@osloskolen.no

3PÅK2: Sæther, Ida Dahl idas0405@osloskolen.no